Lesław Goczowski | proktolog Kraków

Proktolog Kraków

Gabinet Chirurgiczny "PANACEUM" w Krakowie

Dr n. med. Lesław Gończowski

Gabinet PANACEUM specjalizuje się w leczeniu chorób proktologicznych ze szczególnym uwzględnieniem leczenia choroby hemoroidalnej nowoczesną, nieinwazyjną i bezbolesną metodą HEMORON.

W naszym gabinecie każdy pacjent jest traktowany w specjalny sposób jako VIP, bez różnicowania w cenniku i standarcie usługi.

Poza tym w ofercie:

  • Konsultacje chirurgiczne w zakresie schorzeń jamy brzusznej
  • Leczenie schorzeń żył kończyn dolnych („pajączki” żylne)
  • Drobne zabiegi chirurgiczne
  • Wszywanie Esperalu (Disulfiran) – Esperal wszywka

Dr n. med. Lesław Gończowski proktolog, diagnozuje i leczy schorzenia proktologiczne. Statystycznie wielu ludzi cierpi z powodu dolegliwości proktologicznych. Objawy towarzyszące tym dolegliwościom to: bóle, świąd, krwawienie i pieczenie odbytu. Wymagają one pilnej diagnostyki i ewentualnego leczenia. Odwlekanie wizyty często jest spowodowane dyskomfortem jaki czują pacjenci w trakcie badania. Wieloletnie doświadczenie właściciela gabinetu pozwala jednak na zapewnienie odpowiedniego komfortu, i obniżenie poziomu stresu powiązanego z chorobą proktologiczną. Choroba hemoroidalna jest najczęściej podawanym schorzeniem przez pacjenta zgłaszającego się do proktologa. Diagnostyka proktologiczna często weryfikuje wstępne rozpoznanie choroby hemoroidalnej, pozwalając na ustalenie właściwej diagnozy np: szczeliny odbytu, zakrzepu brzeżnego, świądu idiopatycznego, czy choroby nowotworowej.

ZADZWOŃ I UMÓW WIZYTĘ W GABINECIE CHIRURGICZNYM PANACEUM - PROKTOLOG KRAKÓW

Dr n med. Lesław Gończowski (proktolog, flebolog) -założyciel i właściciel Prywatnego Gabinetu Chirurgicznego „PANACEUM” jest absolwentem Akademii Medycznej w Krakowie.
Drugi stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej i doktorat obronił będąc pracownikiem III Kliniki Chirurgicznej  w Krakowie. Ma wieloletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu chirurgii przewodu pokarmowego, proktologii, tarczycy, sutka i naczyń żylnych.
Jest członkiem Polskiego Klubu Koloproktologii.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego
Przeszedł stosowne kursy i szkolenia z zakresu proktologii i flebologii, w chwili obecnej wykonuje, zabiegi instrumentalnego leczenia żylaków odbytu.

Skuteczne bezbolesne leczenie w PANACEUM

Dr Lesław Gończowski

Doktor nauk medycznych. Doświadczony chirurg specjalista

Proktologia

Bezbolesne i skuteczne leczenie hemoroidów metodą Hemoron

Kosztorys

Przedstawiamy plan leczenia oraz pełny kosztorys

Esperal - Disulfiram WZF

Profesjonalny zabieg wszywania

Konsultacje chirurgiczne

w zakresie schorzeń jamy brzusznej

Konsultacje flebologiczne

Leczenie schorzeń żył

Drobne zabiegi

chirurgiczne wykonywane w gabinecie

Staramy się w naszym gabinecie stworzyć relaksującą atmosferą dla pacjenta i mile widzianej osoby towarzyszącej. Jednocześnie zapewniamy każdemu pacjentowi dyskrecję i anonimowość.
Proktolog Kraków – dr Lesław Gończowski